Konkursas: Pagalba bendruomenei ir kūrybiškas laisvalaikisReikalavimai paraiškai:

 

  • turi būti pateikta išsami edukacinė/ kūrybinė/ užimtumo programa, atskleidžianti  įvairialypius kūrybinius, pažintinius, sporto ar kitus stovyklos turinio aspektus;
  • dalis stovyklos programos privalo būti skiriama bendruomenei naudingai veiklai (pvz., viešų erdvių tvarkymui, dalyvavimui talkose, bendruomenių renginiuose,  teikiama pagalba pagyvenusiems žmonėms, gražinama aplinka ir pan.);
  • aprašyta edukacinės programos vykdytojų kvalifikacija ir patirtis;
  • paaiškinta, kaip bus atrenkami socialiai pažeidžiamų grupių dalyviai;
  • stovyklos (vienos pamainos) trukmė neturėtų viršyti 12 dienų.

 

Paraiškų vertinimo kriterijai:

  • socialiai pažeidžiamų grupių dalyvavimas ir aiškus dalyvių atrankos mechanizmas;
  • edukacinės programos kokybė ir atitikimas konkurso temai;
  • savanorių dalyvavimas;
  • išlaidų efektyvumas (koks vaikų skaičius galės pasinaudoti prašoma parama).

 

Pirmenybė teikiama projektams, kuriuose dalyvaus savanoriai, bendraus socialiai remtini ir saugioje aplinkoje augantys vaikai ar jaunuoliai.

 

Finansinė parama gali būti teikiama apgyvendinimui ir maitinimui, edukacinės programos įgyvendinimui, organizacinėms išlaidoms (pvz., transportui). Parama įrangos, inventoriaus (pvz., palapinių, fotoaparatų) įsigijimui neteikiama. Bus remiamas tik socialiai pažeidžiamų vaikų ar jaunuolių dalyvavimas.

 

Detalesnes paramos taisykles ir specialią paraiškos formą galima rasti adresu: www.osfl.lt (žr. skyrių „Dokumentų formos“).

 

Paraiškas prašome pateikti iki š.m. gegužės mėn. 20 d. imtinai elektroniniu ir paprastu paštu (2 egz. – 1 originalą ir 1 kopiją). Siunčiant paraiškas paprastu paštu, galioja išsiuntimo dienos pašto spaudas. Po gegužės mėn. 20 d. išsiųstos paraiškos nebus svarstomos.

Adresas:

Pagalbos fondas/ Vasaros stovyklos

VšĮ „OSFL projektai“

LT 01128 Vilnius

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Remiamų projektų sąrašą planuojama paskelbti svetainėje www.osfl.lt ne anksčiau kaip birželio mėn. 10 d. Rekomenduojama planuoti stovyklų laiką liepos – rugpjūčio mėnesiais.

Informacija teikiama elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , telefonu (8 5) 2661207, 13 – 17 val. 

 

 

 
LietuviškaiEnglish

Paieška

Apklausa

Ar įveiksime krizę?